سمینار رفتار شناسی دیسک | راز داشتن ارتباطی با کیفیت!

 

 

DISC-Logo_Transparent-e1615824763449

رفتار شناسی DISC

۹۹۰هزار تومان

مدرس عماد گرجی

سه جلسه/۱۲ ساعت
تمرینات تخصصی
  • شناخت رفتار
  • هوشمند سازی رفتار
  • تعامل اثرگذار با دیگران

همه می‌خواهند ارتباطات حرفه‌ای داشته باشند، اما افراد کمی برای ساختن آن تلاش می‌کنند.

دیگران در کنار شما حس خوبی را تجربه خواهند کرد.

بسیاری از افراد معمولی هر روزه به خاطر نشناختن اشخاص، در ارتباط با آنها شکست می‌خورند.
بسیاری از مطالب سطحی کمکی به شناخت مشتری و فروش زود هنگام نمی‌کند!
خیلی راحت است تا به افراد برچسب زد و از شر ارتباط با آنها راحت شد, اما گاهی سرمایه‌ی ما در نگه داشتن برخی ارتباطات است که با مدیریت آنها، منافع ما را حفظ می‌کند.
در این آموزش یاد می‌گیرید چگونه در چند دقیقه اول ارتباط، تیپ رفتاری افراد را شناسایی کنید و با آنها تعامل سازنده برقرار کنید.
مطالب این کلاس و نحوه‌ی تدریس کاملا متفاوت است و شما تجربه‌ی‌ یک آموزش متفاوت را حس خواهید کرد.

 

در جمع دوستان‌تان چگونه‌اید و آنها چگونه‌اند ؟

اگر تا به حال دقت کرده باشید در جمع دوستان بعضی‌ جمع را در دستت می‌گیرند و مدیریت می‌کنند، اغلب هماهنگی‌های گروه با آنهاست، بعضی همیشه در حال گفتن لطیفه و خنداندن دیگران هستند، بعضی ساکت و توی لاک خودشان و در حال پیش بینی اتفاقات و مسیر هستند، بعضی حامی و نگران حال تمام افراد گروه و همچنین خیلی مهربان و زود رنج، البته گاهی پیش می‌آید که رفتار یکی از اعضا فقط برای یک نفر ناراحت کننده است و باعث تعارض می‌شود، جالب است بدانید که این رفتارها معمولا از یک الگوی خاص پیروی می‌کنند و هر کدام قلق خودشان را دارند و اگر آنها را درک کنیم و بدانیم در لحظه چه واکنشی نشان دهیم، هر کدام‌شان به قول معروف، مثل موم در دستان‌مان هستند و شخص در ارتباط با ما مدیریت می‌شود. در این دوره می‌آموزید که افراد را در چند دقیقه‌ی اول ارتباط شناسایی کنید و مطابق با شناخت الگوهای اولیه شروع به برقراری ارتباط موثر کنید.

 

با یادگیری رفتارشناسی، در ارتباطات شروع به شبکه سازی قدرتمند کنید و از آن موقعیتها هر روز در جهت پیشرفت کسب و کار و افزایش درآمدتان استفاده کنید.

 

رفتار شناسی دیسک چیست؟

 

رفتار شناسی دیسک به زبان ساده، چهار بعد رفتاری است که هر شخص یک یا دو یا گاها چند بعد را، با مقدار بیشتر، در رفتار خود بروز میدهد که با آن ویژگی‌ها معمولا با افراد ارتباط برقرار می‌کنند.

در این سمینار چه خبر است؟

در این سمینار سه ساعته، عماد گرجی مدیر عامل شرکت مکعب و مدرس ارتباطات به  کارآفرینان و علاقمندان آموزش می‌دهد چگونه تیپ رفتاری افراد را شناسایی و با آنها ارتباط موثر و کارآمد برقرار کنند و به اهداف خود، چه در کسب و کار و چه زندگی شخصی دست پیدا کنند.

چرا نام این سمینار رفتار شناسی بر پایه‌ی ارتباط موثر است؟

ارتباط برقرار کردن و تقویت ارتباط، نیاز دنیای امروز است و این مورد زمانی محقق خواهد شد که ما دیگران را به صورت نسبی درک کنیم و راه نفوذ به ذهن آنها را شناخته و ببینیم با هر فردی از چه دری وارد شویم، تا ارتباط برقرار کنیم. گاهی خنداندن یک غریبه با یک طنز کوچک، گاهی همدلی در وقت مناسب، گاهی کمک به ابراز اطلاعات و دانسته‌ها با پرسیدن، می‌تواند سازنده‌ی ارتباط باشد و ما در مکعب معتقدیم که با چند تکنیک ساده‌ی باز کردن سر صحبت، نتیجه ای حاصل نمی‌شود . باید افراد را شناخت و سپس با آنها ارتباط را برقرار و استحکام بخشید.

 

چرا باید رفتار شناسی را بیاموزیم؟

 

معمولا گفته میشود اگر بخواهیم یک شخص را بشناسیم باید چند ماه با آن فرد تعامل داشته باشیم تا بتوانیم شناخت بیشتری از او پیدا کنیم، اما اگر در محل کار باشیم آیا همینقدر زمان داریم که به قدر صمیمی شویم که مدیر یا هکارمان را کاملا بشناسیم؟ یا یک مشتری چقدر فرصت می‌دهد که ما بتوانیم با او تعامل کنیم و سپس تشخیص بدهیم رفتار او چگونه است و بعد از آن، تصمیم بگیریم که حالا چه واکنشی نشان دهیم؟ احتمالا برای تعداد محدودی از افراد زندگی‌مان فرصت شناخت عمیق داریم و برای بقیه این‌گونه نیست، و فرصت کمی داریم! یکی از دلایل اصلی شرکت در این دوره، محدویت زمان و نداشتن عمق در اکثر ارتباطاتمان است و هدف‌مان این است که بتوانیم با یک شناخت سطحی بهتربن واکنش را نشان دهیم.

در این دوره چه یاد خواهیم گرفت؟

دوره تخصصی برای ارتباط موثر

در تمام دوره‌ها از مدیران دولتی تا مدیران کسب و کار‌ها یک جمله را بارها تکرار کرده‌ام.
در طول تاریخ ما را به نتایج‌مان قضاوت می‌کنند، نه به زحمات‌مان...
در دوره‌های آموزشی نیز سوابق مدرس فقط در مورد گذشته اطلاعاتی را در اختیار قرار می‌دهد.
نکته حائز اهمیت برای یک دانشجو اطلاعاتی است که بعد از یک آموزش بدست می‌آورد و مهم تر اینکه می‌توان از این دانش استفاده کرد یا خیر؟
در تمام دوره‌هایی که تدریس می‌کنم نتیجه دوره به عنوان سر فصل‌ها ارائه می شود.
پس در صورتی که برای رشد خود می خواهید زمان بگذارید، ابتدا به این سوال مهم پاسخ دهید!:
برای پاسخ به چه سوالاتی می خواهم در این دوره شرکت کنم؟
اگر بدون سوال در یک دوره حضور یابید، نخواهید توانست آنها را در زندگی کاری و اجتماعی خود به کار گیرید

 

مدرس دوره: عماد گرجی